Deskohraní zrušeno

Z důvodu velmi nepříznivé předpovědi počasí na nadcházející dny, jsme se rozhodli Sadovské deskohraní zrušit a uspořádat jej v náhradním termínu, o kterém Vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení.
Sadovské deskohraní a piknik

Bubnovačka

Podpora prevence násilí v rodině.

Sadovské deskohraní

V neděli 15. 9. od 14:00 v pergole u obecního úřadu proběhne Sadovské deskohraní a sousedský piknik.

Záplava - hospodářský dvůr

Ve středu 21.8.2024 v důsledku velkých a silných dešťů se zatopil hospodářský dvůr obce a přilehlá prostranství, travnaté plochy, víceúčelové a sportovní hřiště. Více informací naleznete ZDE.

Záplava - hospodářský areál obce

počet obrázků 13

Letní kino

Letos nám počasí přálo a mohli jsme uskutečnit promítání podle plánu a to v sobotu 10.8.2024 od 21 hodin. Film "Gump jsme dvojka" si našel své zájemce a tak se akce opět vydařila.

Dechový orchestr Hradečanka

počet obrázků 9

Nohejbalový turnaj

V sobotu 10.8.2024 se v Sadové konal další ročník "Nohejbalového turnaje trojic".

Nohejbalový turnaj

počet obrázků 17

Úklid obce Sadová

Ukliďme obec 6.dubna 2024

I letos se naše obec zapojila do celorepublikové akce „ukliďme Česko“. Jarní část této celorepublikové akce byla vyhlášená na 6. dubna. My jsme se sešli v 8. hodin ráno u Obecního úřadu a je potěšitelné, že většině obyvatel naší obce není její vzhled a čistota lhostejný a přišli pomoci s úklidem. Odpadu bylo letos méně než jiné roky, ale i tak byla multikára plná nasbíraného odpadu. Po skončení akce jsme si všichni opekli párek, který byl odměnou za odvedenou práci.

publikováno: 12. 5. 2019 17:47, Martin Stránský